Znovu sama sebou

Datum / čas začátku akce: 31.05. 2019, 9:30 - 17:00

Kategorie:

Místo konání: Akademie stylu & módy

nahrávám mapu....

Přepadají Vás někdy pocity, že nejste dost dobrá? Máte pocit, že si nevěříte, ale někde v hloubi duše toužíte s tím něco udělat?

SEMINÁŘ JE PRO VŠECHNY ŽENY, KTERÉ SE CHTĚJI CÍTIT VYROVNANĚ, SVOBODNĚ A SILNĚ,

  • touží něco změnit
  • posunout se dál
  • umět říkat ne a nevyčítat si, co tomu řekne okolí
  • umět si udělat pravidelně čas jen na sebe a nebát se, že je za to někdo odsoudí…
  • prostě si dovolit být sami sebou.

To a mnohem více se dovíte na tomto semináři během jednoho dne!

Terapeutka ANNA PAŠKOVÁ má pro vás návod na získání své vnitřní síly, sebehodnoty, jistoty, sebeúcty a klidu v sobě samé.
Poradí, jak se umět zbavit pochyb a negativních myšlenek ve své hlavě a začít si více věřit!

Pokud se chcete dovědět více o tom, co vám seminář přinese, kontaktujte přímo terapeutku Annu Paškovou na email: paskova@eft-terapeutka.cz

Důležité upozornění! O seminář je velký zájem, ale z důvodů kapacity prostoru je pouze pro 9 účastníků. Nenechte si seminář ujít! Minule měl velký úspěch.

K dispozici bude malé občerstvení, studené a teplé nápoje. V poledne pauza na oběd.

REFERENCE Z MINULÝCH SEMINÁŘŮ:

Seminář se mi líbil, jak prostředí, tak i servis. Téma bylo moc zajímavé a některé postřehy se snažím aplikovat do běžného života. Jde to sice ztuha, ale občas Vaše rady hned používám, někdy si na ně ale vzpomenu ex post :-).
Co se týká doporučení, pokud se mě někdo zeptá, určitě Vás doporučím, ale musí ta potřeba vzejít od toho někoho, ale myslím si, že doporučením je i to, že hodně Vašich článků lajkuji a sdílím na FB.

Irena

Seminář Znovu sama sebou, kterého jsem se zúčastnila na podzim, pro mě byl příjemně stráveným dnem, v příjemném prostředí a Vy i Klára jste byly super. Překvapilo mě celkem poznání, že naučit se umět mít ráda sama sebe není zase tak úplně jednoduché a uvědomila jsem si, že ne vše je třeba válcovat rozumem a občas je dobré nechat věci jen tak plynout (ono to prostě nějak dopadne:-)). Pro mě asi ještě dlouhá cesta.

Sabina

Rezervace/přihlášení na kurz:

Rezervace jsou uzavřeny.

Další kurzy v této kategorii: