Pro váš styl

Najít svůj styl znamená najít sebe sama a ukázat světu svou krásu a osobnost. Naučíme vás,jak zkrášlit nejen váši vizáž, ale celý váš život!

Chcete mít svůj vlastní osobitý styl, cítit se sebejistě, když třeba kráčíte po ulici? Toužíte najít ve svém životě štěstí a lásku? Zažívat harmonii v životě i ve vztazích? Chcete světu ukázat svou krásu a šarm, ale zatím nevíte jak na to?

V Akademii se vám budeme věnovat v hloubkové sondě osobního poradenství a společně nalezneme vaše nové, krásné a spokojené Já, které bude v harmonii s Vaší osobností i životními rolemi. Našim cílem je zkrášlit nejen váš vzhled, ale celý budoucí život! Ukážeme vám, jak najít svůj styl a být krásná a spokojená sama se sebou, uvnitř i zvenčí. Naladíme vás na pozitivní vlnu. Víme, co dělat pro to, abyste byla vyrovnaná a šťastná bez ohledu na situace, kterým vás život vystavuje. Naleznete v sobě zdroje lásky a spokojenosti, utřídíte své myšlenky, srovnáte priority a získáte svůj životní balanc. A navíc si to u nás užijete! To vše s přední módní poradkyní a lektorkou Klárou Klempířovou, která se Vám osobně bude věnovat a naučí Vás, jak na to!

WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Pravidla stylu a módy

Pět pravidel stylu stačí k tomu, aby Vám to vždy slušelo. Dozvíte se, do čeho máte investovat a čeho se máte naopak vyvarovat.

Refresh STYLU módy & make-up

Rychlokurz stylového oblékání a líčení. Seznámíme Vás navíc s nejnovějšími trendy, abyste byla vždy IN.

Žít svůj vysněný život

Vizualizujte si to, co chcete v životě zažít, čeho chcete dosáhnout a ono se Vám to splní! Víme jak na to…

Vyzařující žena

Zářit, mít vnitřní i vnější krásu, být vyrovnaná a šťastná, to vše Vás dělá Ženou s velkým Ž. Takové přitahují ty pravé Muže.

Slavnostní styl

Tápete v otázkách dress codu? Naučíme Vás, jak se obléct na různé společenské události. Doporučíme, jak ladit oblečení a doplňky a kde nakupovat.

Jak kombinovat

Máte plné skříně, ale nevíte, jak jednotlivé kousky sladit v harmonický outfit? Prozradíme Vám triky, aby Vám to vždy slušelo.

Jak zářit – 5 pravidel k sebedůvěře

Seminář vede Jana Havrdová a namotivuje Vás, jak zkrásnět díky zdravému životnímu stylu, s vyváženou stravou a pohybem.

Umění asertivity

Workshop v němž si osvojíte dovednosti diplomatické komunikace. Naučíte se, během jednoho dne, žádat i odmítat s klidem v duši.

Nákupy v zahraničí

Společné nákupy v malé skupince žen, např. Drážďany, Florencie, Londýn…