Pro Váš styl

Najít svůj styl znamená najít sebe sama a ukázat světu svou krásu a osobnost. Naučíme Vás, jak zkrášlit nejen Vaši vizáž, ale celý Váš život!

Chcete mít svůj vlastní osobitý styl, cítit se sebejistě, když třeba kráčíte po ulici? Toužíte najít ve svém životě štěstí a lásku? Zažívat harmonii v životě i ve vztazích? Chcete světu ukázat svou krásu a šarm, ale zatím nevíte jak na to?

V Akademii se Vám budeme věnovat v hloubkové sondě osobního poradenství a společně nalezneme Vaše nové, krásné a spokojené Já, které bude v harmonii s Vaší osobností i životními rolemi. Našim cílem je zkrášlit nejen Váš vzhled, ale celý budoucí život! Ukážeme Vám, jak najít svůj styl a být krásná a spokojená sama se sebou, uvnitř i zvenčí. Naladíme Vás na pozitivní vlnu.  A navíc si to u nás užijete! To vše s přední módní poradkyní a lektorkou Klárou Klempířovou, která se Vám osobně bude věnovat a naučí Vás, jak na to!

WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Pravidla stylu a módy

Pět pravidel stylu stačí k tomu, aby Vám to vždy slušelo. Dozvíte se, do čeho máte investovat a čeho se máte naopak vyvarovat.

Refresh STYLU módy & make-up

Rychlokurz stylového oblékání a líčení. Seznámíme Vás navíc s nejnovějšími trendy, abyste byla vždy IN.

Žít svůj vysněný život

Vizualizujte si to, co chcete v životě zažít, čeho chcete dosáhnout a ono se Vám to splní! Víme jak na to…

Okouzlující žena

Zářit, mít vnitřní i vnější krásu, být vyrovnaná a šťastná, to vše Vás dělá Ženou s velkým Ž. Takové přitahují ty pravé Muže.

Slavnostní styl

Tápete v otázkách dress codu? Naučíme Vás, jak se obléct na různé společenské události. Doporučíme, jak ladit oblečení a doplňky a kde nakupovat.

Vrstvení a kombinování

Máte plné skříně, ale nevíte, jak jednotlivé kousky sladit v harmonický outfit? Prozradíme Vám triky, aby Vám to vždy slušelo.

Detox šatníku

Chcete mít správně uspořádaný šatník, abyste věděly, co tam všechno máte?Poradíme Vám, co si nechat a co už dát pryč.

Jak zářit – 5 pravidel k sebedůvěře

Seminář vede Jana Havrdová a namotivuje Vás, jak zkrásnět díky zdravému životnímu stylu, s vyváženou stravou a pohybem.

Krásná a fit v každém věku

Dozvíte se, jak důležitý je pravidelný pohyb v každodenním životě pro všechny věkové kategorie žen a jaké následky má jeho nedostatek.

Štěstí se dá naučit

Dozvíte se, jak se zbavit různých strachů a obav, jak se naučit žít sama se sebou i s lidmi kolem, recept na lásku a na hádky, i na blbce kolem nás a v nás.

Umění asertivity

Workshop v němž si osvojíte dovednosti diplomatické komunikace. Naučíte se, během jednoho dne, žádat i odmítat s klidem v duši.

Kouzlo komunikace pro lepší život

Na tomto semináři se dozvíte nejlepší recepty verbální i neverbální komunikace, které Vás dovedou k úspěchům v práci, životě i ve vztazích.

Nákupy v zahraničí

Společné nákupy v malé skupince žen, např. Drážďany, Florencie, Londýn…