Reference

Pravidla stylu

Dozvěděla jsem se spoustou teoretických informací, díky kterým už vím, jaký typ postavy mám a jaké barvy mi nejvíce sluší. Velmi inspirativní pro mě byly informace o základech šatníku a jeho kombinování. Získala jsem spoustu tipů, jak oživit své outfity a navíc mnoho trendových inspirací. Moc jsem si to užila a tak jsem si nenechala ujít další workshop Refresh stylu, kde se už probírá i líčení a oblečení, co které komu sluší, nesluší a jak nakupovat. Ráda se do Akademie budu vracet. Děkuji!

Žít svůj vysněný život

Tak tento workshop mě úplně uchvátil. Na přivítanou jsem dostala lahodný čaj, všude svítily svíčky a pak následovala krátká relaxační meditace. Člověk se dostal do krásného rozpoložení, uvolnění. Pak jsme sledovaly dokument o tom, jak si správně přát. Po přestávce jsme si vytvářely svou vizuální nástěnku, což bylo skvělé. Vlepovala jsem si do ní všechny svá přání a touhy. Moc mě to bavilo.

Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za krásný seminář ŽÍT SVŮJ VYSNĚNÝ ŽIVOT. Náramně jsem si to užila a šířím chválu na všechny strany. Dokonce i další kamarádky mají zájem o příští termín…

Refresh styl módy & líčení

Z kurzu REFRESH STYLU jsem odcházela velmi obohacena: naučila jsem se správně líčit a zajímavě oblékat, vybírat si, jaké barvy ladí k mé pleti. Vizážistka Kamila nejenže umí, poradí a zasvětí, ale má i hluboké srdce, je to úžasný člověk, odcházela jsem obohacená ženou s duší a profesionálním přístupem.

Neméně na mě zapůsobila i stylistka Klára. To, co mi objasnila mě hodně posunulo v rozhledu co na sebe… Člověk by nevěřil, jak může zkombinovat staré oblečení. Měla jsem ve skříni např. krajkovou sukni šedomodré zvláštní barvy, 4 roky mi tam ležela, neb k ní mimo bílého trička nepasovalo nic. Klárka mi skvěle poradila další kombinace, které by mě vůbec nenapadly, a to se o módu zajímám!  A poradila mi i s dalšími kousky, které jsem si vzala s sebou do malého kufru.

Myslíte si, mám svůj styl, co mně bude někdo radit, ale jste na omylu, existuje spousta fint a Klárka to má zmáklé.

Doporučila bych tento workshop každé ženě,  můžete to zkusit jednou a budete koukat…odhoďte svoji pýchu, že vy to umíte nejlépe, každá nová rada, tip nesmírně rozšíří obzory. Děkuji za krásný den!

Spolupráce s Kooperativou

Potřebovali jsme refreshnout standardy oblékání přepážkové služby u nás v Kooperativě. Hledal jsem nějakého odborníka, který by nám s tím pomohl a přinesl na věc nezávislý pohled. Po nějakém čase jsem zjistil, že takových odborníků, kteří by nám s něčím takovým pomohl, v Čechách moc není. Nicméně mě zaujal na webu Kláry profesní životopis a hned po první osobní schůzce jsem si byl jistý, že jsme vybrali dobře. Při práci na tomto projektu bylo na Kláře vidět, že jí to opravdu baví a je pro ni perfektní výsledek důležitý. Klára je opravdu profesionál na svém místě, navíc je velmi empatická a připravená nám vždy se vším pomoci. Jsem rád, že po dokončení první fáze projektu naše spolupráce neskončila a těším se na realizaci dalších aktivit.

Spolupráce

Chateau Mcely