09. Květen 2018

Tipy pro stylové muže na léto podle Kláry Klempířové

Za každým úspěšným mužem stojí žena. A podobně je tomu i s pánským stylem. Upřímně, dámy, která z Vás nikdy nepřispěla radou nebo novým kouskem do šatníku svého muže, nebo příbuzného z rodiny? Myslím, že každá z nás.

Ať už tento článek budete číst vy, a nebo muži, shodneme se jistě na tom, že cíl máme všichni stejný. Muž má být dobře naladěný gentleman, kterému to sluší.

Pojďme si tedy udělat exkurzi do pánského oddělení

Co pro nás nachystali designéři M&S pro svěží léto? Mysleli na muže ve všech jeho rolích… od městského casual looku přes byznys a společenské letní události až po pobyt v přírodě, na dovolené, u vody. A nešetřili přitom na materiálech! Většina oděvů je z převážně čistých přírodních materiálů, a to už v dnešní době není běžný standard. Znáte pořekadlo: „Cítit se krásně – jako v bavlnce“?  Ten pocit, to je fakt. Existuje jen několik málo textilií, které vám zaručí pohodlí a stylovost v horkých letních dnech. Jaké to jsou? Dnes už dost vzácné hedvábí, ležérně působící len a jemná bavlna. Zvláštní pozornost věnujte etiketám, na nichž najdete označením LUXURY SUPIMA – jde o vysoce kvalitní americkou bavlnu s extra dlouhými a jemnými vlákny. Díky tomu jsou trička a pyžama s příměsí bavlny supima ještě měkčí a příjemnější na dotek. Pokud jste ještě nevyzkoušeli „basic“ základní jednobarevná trička z kolekce Autograph od Davida Gandyho, tak na nic nečekejte! Využijete především bílé jako podklad pod košile a svetry všech typů. Geniální jsou zejména díky příměsi MODALu. Ten připomíná na omak bavlnu, ale je ještě hladší a praktičtější se snazší údržbou. Vyznačuje se velmi dobrou prodyšností a pružností. Svou měkkost a zářivé barvy si textilie s modalovými vlákny udržují i po často opakovaném praní, což je pozitivum oproti bavlně. Navíc se téměř nesráží, nemačká a je rychleschnoucí.

Funkčnost i pohodlí

Produkty (boxerky, slipy, trička) s označením MICROMODAL nenechte bez povšimnutí! Kdo je jednou vyzkouší, už nechce jiné.  A to bude i případ pánských plavek nohavičkového střihu, které jsou vylepšené o inovaci QUICK DRY, vyrobené z rychleschnoucího materiálu s přidanou hodnotou SUN SAFE UPF 50+ s ochranou proti slunci. I z estetického hlediska to bude radost vybírat, najdete je v 12ti typech desénů. V široké paletě barev máme v M&S i polo trička v tradičním pique plastickém vzorku (za skvělou cenu 499 Kč).

Vzdušně a stylově

Pro gentlemany, kteří nedají na košile dopustit za každého počasí, jsou na léto doslova stvořené lněné varianty. Jsou velmi vzdušné a chladivé. Světlé barvy dodávají na svěžesti a nepřitahují tolik sluneční paprsky, jako barvy tmavé. Jednobarevné košile jsou ideální k bavlněným šortkám, na kterých se nacházejí miniaturní trendové potisky exotických rostlin (palmy a kaktusy).

Lněná košile padne též k dlouhým kalhotám typu chinos s flexibilním pasem, který se dá povolit i utáhnout, bez toho, aniž byste potřebovali těžký, v horkých dnech nepříjemný pásek. Slušivé přiléhavé slimfitové střihy těchto typů kalhot jsou pohodlné díky příměsi streče, který je dodán k tolik prodyšné bavlně.

V M&S najdete na léto i zajímavé doplňky. Za všechny zmíním batoh, který je nepostradatelnou součástí při letním cestování. Užijete ho ve městě i do přírody. V khaki barvě s černými přezkami ve stylu ARMY s ním navíc uděláte parádu. A díky nepromokavé úpravě uchová vaše věci v suchu i v dešti.

Štěstí přeje připraveným! V M&S je pro vás už vše připraveno! Stačí přijít, vyzkoušet a vzít a pak už jen užívat…

Krásné léto, přátelé!!!

Vaše Klára Klempířová