Pro firmy

Podpořte úspěch své firmy a definujte její styl i dress code! V Akademii stylu a módy vám dáme návod k vytvoření perfektního firemního image.

Máte úspěšnou firmu nebo ji teprve rozjíždíte? Jistě si uvědomujete, jak důležitá je firemní kultura a image vašich zaměstnanců a spolupracovníků. První dojem je v komunikaci a získávání nových zákazníků klíčový, tak proč neudělat z dobrého perfektní? Nemá smysl podceňovat image společnosti! Nároky klientů rostou, konkurence je nesmírná a váš úspěch si žádá nové podněty. To, jak se ve firmě oblékáte, v jakém prostředí pracujete, jak komunikujete se zákazníky i mezi sebou, vás může významně podpořit na cestě vzhůru. Nabízíme poradenství v oblasti firemní kultury, stylu a oblékání, dress codu a etikety i dokonalé komunikace s klienty.

V Akademii módy a stylu pro vás rádi vypracujeme speciální programy na míru! Školení může probíhat v našich prostorách v centru Prahy nebo přímo u vás ve firmě. Můžeme být také součástí výjezdních akcí, např. teambuldingu, kde se mohou vaši kolegové a zaměstnanci vzdělávat zábavnou formou.

 

WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Pravidla stylu a módy

Pět pravidel stylu stačí k tomu, aby Vám to vždy slušelo. Dozvíte se, do čeho máte investovat a čeho se máte vyvarovat.

Refresh STYLU módy & make-up

Rychlokurz stylového oblékání a líčení. Seznámíme Vás navíc s nejnovějšími trendy, abyste byla vždy IN.

Slavnostní styl

Tápete v otázkách dress codu? Naučíme Vás, jak se obléct na různé společenské události. Doporučíme, jak ladit oblečení a doplňky a kde nakupovat.

Vrstvení a kombinování

Poradíme Vám, jak správně kombinovat pro harmonický celek, aby vám to vždy slušelo.

Detox šatníku

Chcete mít správně uspořádaný šatník, abyste věděly, co tam všechno máte?Poradíme Vám, co si nechat a co už dát pryč.

Jak zářit – 5 pravidel k sebedůvěře

Seminář vede Jana Havrdová a namotivuje Vás, jak zkrásnět díky zdravému životnímu stylu, s vyváženou stravou a pohybem.

Krásná a fit v každém věku

Dozvíte se, jak důležitý je pravidelný pohyb v každodenním životě pro všechny věkové kategorie žen a jaké následky má jeho nedostatek.

Štěstí se dá naučit

Dozvíte se, jak se zbavit různých strachů a obav, jak se naučit žít sama se sebou i s lidmi kolem, recept na lásku a na hádky, i na blbce kolem nás a v nás.

Umění asertivity

Workshop v němž si osvojíte dovednosti diplomatické komunikace. Naučíte se, během jednoho dne, žádat i odmítat s klidem v duši.

Kouzlo komunikace pro lepší život

Na tomto semináři se dozvíte nejlepší recepty verbální i neverbální komunikace, které Vás dovedou k úspěchům v práci, životě i ve vztazích.

Koučink

Neurokoučink a individuální konzultace s Kamilou Ulčovou.

Firemní večírky

Zorganizujeme večírek se zajímavým programem, který připravíme na míru Vám a Vašim zaměstnancům a kolegům.

Teambuildingové aktivity

Připravíme zážitkové workshopy podle Vašich představ, u vás ve firmě nebo na vybraném místě.