Pro firmy

Podpořte úspěch své firmy a definujte její styl i dress code! V Akademii módy a stylu vám dáme návod k vytvoření perfektního firemního image.

Máte úspěšnou firmu nebo ji teprve rozjíždíte? Jistě si uvědomujete, jak důležitá je firemní kultura a image vašich zaměstnanců a spolupracovníků. První dojem je v komunikaci a získávání nových zákazníků klíčový, tak proč neudělat z dobrého perfektní? Nemá smysl podceňovat image společnosti! Nároky klientů rostou, konkurence je nesmírná a váš úspěch si žádá nové podněty. To, jak se ve firmě oblékáte, v jakém prostředí pracujete, jak komunikujete se zákazníky i mezi sebou, vás může významně podpořit na cestě vzhůru. Nabízíme poradenství v oblasti firemní kultury, stylu a oblékání, dress codu a etikety i dokonalé komunikace s klienty.

V Akademii módy a stylu pro vás rádi vypracujeme speciální programy na míru! Školení může probíhat v našich prostorách v centru Prahy nebo přímo u vás ve firmě. Můžeme být také součástí výjezdních akcí, např. team buldingu, kde se mohou vaši kolegové a zaměstnanci vzdělávat zábavnou formou.

Nabízíme vám profesionální pohled na vaši společnost a její image, kterou si vezmeme do parády a nové výzvy a úspěchy na sebe nenechají čekat!

WORKSHOPY A SEMINÁŘE

Pravidla stylu a módy

Pět pravidel stylu stačí k tomu, aby Vám to vždy slušelo. Dozvíte se, do čeho máte investovat a čeho se máte vyvarovat.

Refresh STYLU módy & make-up

Rychlokurz stylového oblékání a líčení. Seznámíme Vás navíc s nejnovějšími trendy, abyste byla vždy IN.

Slavnostní styl

Tápete v otázkách dress codu? Naučíme Vás, jak se obléct na různé společenské události. Doporučíme, jak ladit oblečení a doplňky a kde nakupovat.

Jak kombinovat

Poradíme Vám, jak správně kombinovat pro harmonický celek, aby vám to vždy slušelo.

Jak zářit – 5 pravidel k sebedůvěře

Seminář vede Jana Havrdová a namotivuje Vás, jak zkrásnět díky zdravému životnímu stylu, s vyváženou stravou a pohybem.

Umění asertivity

Workshop v němž si osvojíte dovednosti diplomatické komunikace. Naučíte se, během jednoho dne, žádat i odmítat s klidem v duši.

Koučink

Neurokoučink a individuální konzultace s Kamilou Ulčovou.

Firemní večírky

Zorganizujeme večírek se zajímavým programem, který připravíme na míru Vám a Vašim zaměstnancům a kolegům.

Teambuildingové aktivity

Připravíme zážitkové workshopy podle Vašich představ, u vás ve firmě nebo na vybraném místě.