WORKSHOP: ŽÍT svůj SEN

Datum / čas začátku akce: 10.03. 2024, 17:00 - 20:30

Místo konání: Praha

nahrávám mapu....

Vizualizujte si to, co chcete ve vašem životě prožít a stane se to! Vaši vizualizaci promítnete do Vision Boardu, který si odnesete domů.

Co je to Vision Board?

Vision Board je vizuální zobrazení vašich snů a přání v podobě koláže nebo plakátu. Obsahuje obrázky nebo texty, které vás inspirují a připomínají vám vaše přání, které vám dnes a denně pomáhají k přibližování vašich snů směrem k realitě.

Novoluní v Rybách je pro tuto aktivitu přímo stvořené, je to znamení plné empatie, citlivosti, kreativity a intuitivního vnímání. Je to ideální čas pro meditaci, hledání hlubšího smyslu života a otvírání se duchovním zkušenostem a vnitřnímu klidu, což jsou aspekty, které můžete zahrnout do svého Vision Boardu.

Novoluní – nové začátky! Přání definovaná v tomto období se plní.

Na začátku se formou meditace uvolníme a nacítime na vše krásné, na to, co nám pomůže k báječnému pocitu. A zbavíme se toho, co nám překáží k dosažení cílů.

Jen pro omezený počet osob! Těšíme se na vás!

Tak tento workshop mě úplně uchvátil. Na přivítanou jsem dostala lahodný čaj, všude svítily svíčky a pak následovala krátká relaxační meditace. Člověk se dostal do krásného rozpoložení, uvolnění.

Pak jsme si vytvářely svou vizuální nástěnku, což bylo skvělé. Vlepovala jsem si do ní všechny svá přání a touhy. Moc mě to bavilo.

— HELENA

Rezervace/přihlášení na kurz:

Vstupenky/lístky

10032024

Kč 1700.00

Registrace

Shrnutí rezervace

1
x 800
Kč 1700.00
Celková cena
Kč 1700.00

Další kurzy v této kategorii: