WORKSHOP: ŽÍT svůj SEN

Datum / čas začátku akce: 15.09. 2023, 18:00 - 21:00

Místo konání: Akademie stylu & módy

nahrávám mapu....

Vizualizujte si to, co chcete ve vašem životě prožít a stane se to! Vaši vizualizaci promítnete do Vision Boardu, který si odnesete domů.

Co je to Vision Board?

Vision Board je vizuální zobrazení vašich snů a přání v podobě koláže nebo plakátu. Obsahuje obrázky nebo texty, které vás inspirují a připomínají vám vaše přání, které vám dnes a denně pomáhají k přibližování vašich snů směrem k realitě.

Novoluní ve znamení Panny může naznačovat vhodný čas na rozmyšlení o oblastech života, které byste chtěli zlepšit. Můžete si stanovit cíle a plány, jak dosáhnout lepších výsledků. Může také podpořit hlubší reflexi nad tím, co vám v životě funguje a co byste mohli změnit. Je to čas na zamyšlení se nad svými silnými stránkami a oblastmi, které potřebujete vylepšit, což jsou aspekty, které můžete zahrnout do svého Vision Boardu.

Novoluní – nové začátky! Přání definovaná v tomto období se plní.

Na začátku se formou meditace uvolníme a nacítime na vše krásné, na to, co nám pomůže k báječnému pocitu. A zbavíme se toho, co nám překáží k dosažení cílů.

Jen pro omezený počet osob! Těšíme se na vás!

Tak tento workshop mě úplně uchvátil. Na přivítanou jsem dostala lahodný čaj, všude svítily svíčky a pak následovala krátká relaxační meditace. Člověk se dostal do krásného rozpoložení, uvolnění.              Pak jsme si vytvářely svou vizuální nástěnku, což bylo skvělé. Vlepovala jsem si do ní všechny svá přání a touhy. Moc mě to bavilo.
HELENA

Rezervace/přihlášení na kurz:

Rezervace jsou uzavřeny.

Další kurzy v této kategorii: