Křičet šeptem

Datum / čas začátku akce: 15.11. 2019, 10:00 - 17:00

Kategorie:

Místo konání: Akademie stylu & módy

nahrávám mapu....

Jak dosáhnout, aby Vás lidé poslouchali a porozuměli Vám? V čem tkví umění úspěšné komunikace?

Stačí znát pár triků a taktik profesionálních mluvčích a dosáhnete snadno úspěchu.

Workshop povede PhDr. Róbert Oberta, renomovaný lektor, školitel a kouč spolupracující s poradenskými společnostmi a firmami, pro které připravuje řešení na klíč.

Pokud potřebujete odstartovat nebo zdynamizovat svoji kariéru, naučit se lépe komunikovat nebo prodat svoje dovednosti či produkty, neváhejte se přihlásit. Kapacita je omezená!

Během jednoho dne se naučíte, jak komunikovat vzájemným porozuměním, jak se diplomaticky vyslovit k oboustranné spokojenosti, jak nastartovat štěstí správným směrem.

Co budeme dělat?

  • Povídat i naslouchat
  • Hrát si
  • Zkoušet a cvičit
  • Dávat zpětnou vazbu

To vše v příjemném komorním prostředí v centru Prahy v přátelské atmosféře.

Podávat budeme studené i teplé nápoje + občerstvení.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: info@akademiestyluamody

Kurzů se „zaručenými“ radami, jak dosáhnout svých cílů, stát se oblíbená, úspěšná, bohatá (dosaďte dle aktuální poptávky) je nespočet. Najít mezi nimi takový, v němž nejste jen pasivní posluchač nejrůznějších pouček, se rovná malému zázraku. A mě se takový malý zázrak stal. Workshop Křičet šeptem vedený R. Obertou již svým názvem napověděl, že nepůjde jen o mluvení a přesvědčování, ale především o naslouchání a porozumění. Přistupovat k druhému jako partnerovi, dát mu prostor a čas, to je v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější. Těch několik hodin strávených v krásném prostředí Akademie stylu s otevřenými a inspirativními lidmi a především erudovaným, empatickým a vtipným lektorem mi ukázalo, že nejen láska, ale také komunikace dokáže hory přenášet!

Jana K., Komunikace a PR, Česká televize

Rezervace/přihlášení na kurz:

Rezervace jsou uzavřeny.

Další kurzy v této kategorii: