JAK SE DOŽÍT 100 – celodenní seminář

Datum / čas začátku akce: 15.08. 2019, 10:00 - 17:00

Kategorie:

Místo konání: Akademie stylu & módy

nahrávám mapu....

Po úspěšném seriálu s výživovou poradkyní Martinou Štěpánkovou pro vás máme další, tentokrát celodenní víkendový seminář, po jehož absolvování snadno změníte Vaše stravovací návyky i přístup k péči o Vaše tělo. Zjistíte jaký jste somatotyp, můžete se nechat zvážit na speciální bioimpendanční váze. Vše bude probíhat v neformální a příjemné atmosféře v malé skupince žen.

Na jaře je ideální čas na jarní očistu, tak neváhejte, kapacita míst je omezená!

Budeme probírat tato hlavní témata:

STRAVA

Jak se správně stravovat a pít, jak se hýbat a relaxovat. A proč dodržovat biorytmy. Ideální výživa při redukci váhy.

ZÁSADITÁ PÉČE

Odkyselení organismu pomocí stravy. Jak vonět bez parfému, mít lesklé a silné vlasy, krásnou a pevnou pleť, stabilní kosti a klouby a silný imunitní systém.

DETOXIKACE

Detoxikace a půsty, vegetariánství a veganství, makrobiotika a ajurvéda. Principy tradiční čínské medicíny. Netoxická domácnost. Jak nakupovat.

PREVENCE

Zdraví, rituály, síla myšlenky a vizualizace.

Občerstvení: studené a teplé nápoje + ovoce. O polední pauze si můžeme zajít na zdravý oběd do blízké restaurace NATUREZA (není v ceně). Vhodné pro ženy i muže.

Více informací u lektorky Martiny Štěpánkové na tel. 774 622 122 nebo na e-mailu: martina.stepankova@deltamode.cz

Díky Martině se více věnuji svému tělu, přemýšlím nad tím co jím a piju, od kdy do kdy piju a za co utrácím a co nakupuju.

Ingrid

Získala jsem přehled o různých možnostech stravy a zdravých směrech. Přimělo mě to nenásilnou formou změnit některé své návyky a to nejen stravovací. Poznala jsem blíže Klárku a Martinku- dvě úžasné a pozitivní ženy. Šla bych klidně znovu!

Monika

Po tomto informacemi nabitém semináři mnohem více přemýšlím, co kdy a v jaké podobě budu konzumovat. Více se hýbu a cítím se lépe. Děkuji.

Markéta

Rezervace/přihlášení na kurz:

Rezervace jsou uzavřeny.

Další kurzy v této kategorii: