Elsa Schiaparelli – život a dílo významné módní návrhářky.

Datum / čas začátku akce: 28.02. 2019, 18:00

Kategorie:

Místo konání: Akademie stylu & módy

nahrávám mapu....

Program kurzu:

Rivalka Coco Chanel, která jí dokázala svou tvorbou ve 30.letech minulého století zastínit.

Významná módní návrhářka, inovátorka v oblasti materiálů a výrobních technologií, byla též vizionářkou, neboť předpověděla, že v budoucnosti se oblečení začne zjednodušovat a bude se klást jednoznačný důraz na funkčnost. Je až s podivem, že tato světově proslulá designérka, je u nás téměř neznámá!? Její surrealistické kreace vzbudily velkou pozornost a dodnes z ní čerpají módní tvůrci po celém světě. V minulosti její náměty využíval YSL, J.P.Gaultier, Alexander McQueen a celá řada dalších.

Historička módy Ing. Jana Máchalová připravila prezentaci téměř 200 fotek s informacemi a zajímavostmi z jejího soukromého i profesního života. V Akademii stylu a módy touto přednáškou navazujeme na poutavé vyprávění o životě Gabrielly Coco Chanel.

Seminář bude probíhat ve stylovém komorním prostředí na pražské Malé Straně. Podávat budeme welcome drink a studené a teplé nápoje.
Cena: 600 Kč (je možná studentská sleva)
Kapacita míst je omezena!

Pro více informací a potvrzení účasti nás kontaktujte na: info@akademiestyluamody.cz

Jako pokračování plánujeme začátkem května 2019 zájezd do Paříže míst, kde se Chanel narodila a kde během života působila (Francie).

Rezervace/přihlášení na kurz:

Rezervace jsou uzavřeny.

Další kurzy v této kategorii: